Magion Architekti
Jak mě hodnotí

Magion Architekti

Ing. arch. Veronika Zimková / Ing. arch. Gabriela Camarda

Architektonický ateliér „magion architekti“ založený Ing. arch. Gabrielou Camardou a Ing. arch. Veronikou Zimkovou působí od roku 2010. Působíme v Jihomoravském a Zlínském kraji a naši kancelář najdete v Brně a v Uherském Hradišti. Pokud je však zadání projektu dostatečnou výzvou, neexistují pro nás hranice. Důraz klademe na funkční a praktické řešení, které je zároveň vysoce elegantní a estetické. Našim cílem je kvalitní výsledek a spokojení klienti. Zabýváme se architekturou a interiéry – od návrhu až po realizaci. Naše tvorba je zaměřena na bydlení – rodinné a bytové domy, rekonstrukce domů a bytů a řešení jejich interiérů.

Dále se zabýváme projekty komerčních objektů a interiérů. Navrhujeme interiéry kanceláří, restaurací, ordinací nebo obchodů. Projekty zpracováváme od úvodní architektonické studie až po prováděcí dokumentaci. Architektuře jsme se rok věnovaly ve Švýcarsku a další rok jsme strávily na stáži v Dánsku. Také díky tomu se nebojíme složitých zadání, úzkých pozemků ani náročných investorů, architektura nás zkrátka baví.

Odkaz na stránky: http://www.magion-architekti.cz/

Rychlé zprovoznění

321 WEB je jednoduchý nástroj, který zahrnuje všechny funkce důležité pro tvorbu vlastního webu a následnou administraci bez nutnosti instalace. 

Je vhodný i pro počítačové začátečníky. 
Jak mě hodnotí

Technická podpora

Naše technická podpora je vám k dispozici 24/7.
V případě potřeby vám pomůžeme s nastavením a dokončením vašich webových stránek.

Pro náročné zákazníky máme k dispozici individuální řešení na míru.
Jak mě hodnotí

Rychlé úpravy

Přidávání novinek a úprava kontaktů rychle a jednoduše. Od teď nemusíte čekat na programátora a všechny potřebné změny na stránkách provedete sami během pár minut.
 
Jak mě hodnotí

JAK ZPROVOZNIT 321 WEB?


Napište nám
formulář zde

Zprovozníme vám
testovací demo na 14 dní ZDARMA

Stránky upravíme
podle vašich představ

Zprovozníme
321 WEB
na vaší doméně