TVORBA FIREMNÍCH WEBŮ

Základem dobré viditelnosti na internetu je mít kvalitní stránky. Je nám jasné, že je každá firma jiná a má své specifické požadavky (barva, rozložení, obsah atd.). Proto jsme vyvinuli redakční systém 321 WEB, který umožňuje vytvořit webové stránky na míru.
 
Zvládá vše, co byste od moderních internetových stránek čekali. Za zmínku stojí responzivita, podpora sociálních sítí, dynamických efektů nebo kontaktní formuláře. Funkcí je zde samozřejmě mnohem více, ale to už je na vás, aby jste si je vyzkoušeli.
 
V prvním odstavci jsem zmínil problematiku viditelnosti na internetu, takže nesmím opomenout na SEO optimalizaci, o kterou se stará pokročilý SEO generátor. Díky němu bude vaše firma viditelná právě v těch místech a výsledcích vyhledávání, kde se nachází vaši zákazníci.
 
Zaujal vás náš redakční systém? Chcete vědět, v čem se liší od své konkurence? Není nic jednoduššího, než si vyzkoušet DEMO zdarma. Na případné dotazy jsme připraveni.

Rychlé zprovoznění

321 WEB je jednoduchý nástroj, který zahrnuje všechny funkce důležité pro tvorbu vlastního webu a následnou administraci bez nutnosti instalace. 

Je vhodný i pro počítačové začátečníky. 
Jak mě hodnotí

Technická podpora

Naše technická podpora je vám k dispozici 24/7.
V případě potřeby vám pomůžeme s nastavením a dokončením vašich webových stránek.

Pro náročné zákazníky máme k dispozici individuální řešení na míru.
Jak mě hodnotí

Rychlé úpravy

Přidávání novinek a úprava kontaktů rychle a jednoduše. Od teď nemusíte čekat na programátora a všechny potřebné změny na stránkách provedete sami během pár minut.
 
Jak mě hodnotí

JAK ZPROVOZNIT 321 WEB?


Napište nám
formulář zde

Zprovozníme vám
testovací demo na 14 dní ZDARMA

Stránky upravíme
podle vašich představ

Zprovozníme
321 WEB
na vaší doméně