Onepage web

Jednostránkový web je standardně náročnější na obrázky, ale naopak obsahuje menší množství textu oproti klasickému webu. Celkový design s dlouhým posouváním usnadňuje kreativitu při tvorbě dynamických prvků.

Co umím

Onepage web

Jednostránkové weby (one page web) jsou nejmodernějším trendem v oblasti online propagace. Jejich hlavní výhodou je jednoduchost, přehlednost a snadná orientace.

Veškerý obsah je umístěn na jedné hlavní stránce a prostřednictvím menu se posouváte na jednotlivé kotvící body na stránce. Oproti klasickému webu, který vás po kliku na horní menu přesměruje na samostatnou stránku.


Onepage web je ideální především pro webové stránky s důrazem na optimalizaci obsahu pro mobilní weby a tablety. Jednostránkový web se také snadno udržuje a tvorba je méně náročnější než u klasického webu.

Rychlé zprovoznění

321 WEB je jednoduchý nástroj, který zahrnuje všechny funkce důležité pro tvorbu vlastního webu a následnou administraci bez nutnosti instalace. 

Je vhodný i pro počítačové začátečníky. 
Jak mě hodnotí

Technická podpora

Naše technická podpora je vám k dispozici 24/7.
V případě potřeby vám pomůžeme s nastavením a dokončením vašich webových stránek.

Pro náročné zákazníky máme k dispozici individuální řešení na míru.
Jak mě hodnotí

Rychlé úpravy

Přidávání novinek a úprava kontaktů rychle a jednoduše. Od teď nemusíte čekat na programátora a všechny potřebné změny na stránkách provedete sami během pár minut.
 
Jak mě hodnotí

JAK ZPROVOZNIT 321 WEB?


Napište nám
formulář zde

Zprovozníme vám
testovací demo na 14 dní ZDARMA

Stránky upravíme
podle vašich představ

Zprovozníme
321 WEB
na vaší doméně