Onepage web

TVORBA ONEPAGE WEBU

Velice často se můžete setkat s tzn. onepage webem. Jsou to internetové stránky, jejichž obsah tvoří pouze jedna stránka, která je rozdělena do úseků, mezi kterými se plynule pohybujete.
 
Onepage web obvykle slouží jako podpora značky, případně malého množství produktů nebo osobních webů. V takovém případě je důraz kladen především na grafické pojetí a animované prvky (plynulé přechody apod.).
 
Výhodou stránek je zobrazování na mobilních zařízeních, protože pro získání všech podstatných informací není potřeba procházet odkazy, ale stačí se posouvat níže.
 
Onepage web obvykle bývá jednorázovou záležitostí, tzn. nenachází se tu košík či dynamické prvky, které by bylo potřeba pravidelně aktualizovat. 321 WEB je vytvoření a správu takovýchto stránek plně připraven.

Rychlé zprovoznění

321 WEB je jednoduchý nástroj, který zahrnuje všechny funkce důležité pro tvorbu vlastního webu a následnou administraci bez nutnosti instalace. 

Je vhodný i pro počítačové začátečníky. 
Jak mě hodnotí

Technická podpora

Naše technická podpora je vám k dispozici 24/7.
V případě potřeby vám pomůžeme s nastavením a dokončením vašich webových stránek.

Pro náročné zákazníky máme k dispozici individuální řešení na míru.
Jak mě hodnotí

Rychlé úpravy

Přidávání novinek a úprava kontaktů rychle a jednoduše. Od teď nemusíte čekat na programátora a všechny potřebné změny na stránkách provedete sami během pár minut.
 
Jak mě hodnotí

JAK ZPROVOZNIT 321 WEB?


Napište nám
formulář zde

Zprovozníme vám
testovací demo na 14 dní ZDARMA

Stránky upravíme
podle vašich představ

Zprovozníme
321 WEB
na vaší doméně